Už nezůstanete ve štychu


Právě vám přinášíme tip na skvělý dárek pro vašeho partnera pod vánoční stromeček. Určitě má problémy s tím, že se mu věčně vybíjí jeho mobilní telefon a zejména se mu to nehodí, protože daleko cestuje do zaměstnání, nebo v něm musí cestovat častěji než u normálních zaměstnání, takže potřebuje být pořád na mobilu ať už kvůli navigaci, tak kvůli klientům, aby byl dostupný. Skvělým řešením, které zabije dvě mouchy jednou ranou, bude stojánkem na telefon a zároveň to bude nabíječka iphone. A to se vyplatí. Žádné zbytečné kabely, které se jednoduše zapomenou doma a jste bez nich pak v ošemetné situaci. Stojí to pár stovek a vy budete mít vyřešený praktický dárek od Ježíška. K tomu můžete přihodit potřebné silikonové pouzdro a jedno máte z krku.

baterie

Dobrým tipem je také bezdrátová nabíječka, kterou si můžete umístit v práci na pracovní stůl, pokud pracujete u počítače. Vypadá elegantně a nebude vám nikde překážet, hlavně si na ní váš telefon jednoduše položíte a hned se začne dobíjet. Samozřejmě je tato pomůcka chráněna proti přepětí, takže se nemusíte ničeho být. Podložka je navíc stabilní, takže si nic nikde nebude klouzat a hrozit nějakým pádem. Opět velice kvalitní tip na dárek pod vánoční stromeček.

iphone

Nápady už vám určitě docházejí, proto je toto vysvobození, zejména, pokud třeba máte omezený rozpočet a hluboko do kapsy, což se před Vánocemi může velice rychle stát. Skvělým dárkem je také powerbanka, díky které můžete být na cestách mobilní, pokud třeba pojedete pod stan nebo někam pod širák a budete několik dní bez spolehlivého připojení, nebo stačí, když pojedete na jednodenní výlet a nebudete si moci nikde nabít telefon. Skvělá pomůcka i na dovolenou, než se dostanete do hotelu, můžete se na powerbanku spolehnout, že vás nenechá ve štychu, když třeba budete potřebovat dojít na hotel nebo na ubytování.