Bílé zuby


Také jste někdy už přemýšleli nad tím, že byste si nechali vybělit zuby? Abych se přiznala, tak já jsem nad tímhle už uvažovala poslední dva nebo tři roky, protože moje zuby nejsou tak dokonale bílé, jak bych si přála. Moje zuby nejsou ani tak skvěle rovné, jak bych si představovala, ale zase nemám tolik peněz, abych si mohla dovolit nějaká rovnátka, aby moje zuby zase byly opravdu krásně rovné. Nechápu, proč třeba moji rodiče, když jsem ještě byla malé dítě, třeba když mi bylo osm nebo devět let, proč mi nenechali dát rovnátka. Protože si myslím, že třeba v devíti nebo v deseti letech už by děti mohly mít rovnátka, nebo vy si to nemyslíte?

Používám kvalitní kartáček.

Já si myslím, že kdyby rodiče dbali také na kvalitní a preventivní péči chrup svých dětí, tak by potom třeba také děti v dospělosti nemusely mít takové problémy, jako mám já. Já mám čtyři křivé zuby na přední části chrupu. Opravdu hodně mě to vadí, ale nemám tolik peněz, abych si je mohla nechat ošetřit, proto jsem si řekla, že když jsem přestala kouřit a také pít červené víno, že bych si vlastně zasloužila také nějakou odměnu. A chtěla bych takovou odměnu, že bych si nechala vybělit zuby. A moje kamarádka mi doporučila bělení zubů v Praze, protože moje kamarádka chodí také do Prahy k zubaři a nechává se tam také vybělit zuby a také tam chodí na dentální hygienu.

Toužím po bílých zubech.

A na dentální hygienu chodím už opravdu hodně dlouho, ale nikdy by mě nenapadlo, že ve stejné budově také bude služba, kde bělí zuby v Praze. Proto jsem kamarádce řekla, aby mi o tom řekla více informací a také, aby mi řekla cenu. Když mi moje kamarádka řekla cenu za bělení zubů v Praze, tak jsem docela byla překvapená, protože cenu jsem si představovala o několik tisíc vyšší, takže tady nebylo potom o čem diskutovat a ihned jsem se nechala objednat na bělení zubů v Praze. Myslím si, že neuděláte chybu, když si necháte vybělit zuby, protože krásné a zdravé zuby dokáže člověka opticky omladit i o deset let.