Koupáni v létě


Přichází léto a s ním i volno a koupání – ať už u moře, nebo u obdélníkového bazénu. Já mám zrovna jeden bazén na zahradě a je opravdu kvalitní a luxusní. Nechala jsem si jej dělat od firmy bazenygluc.cz a můžu vám říct, že tato firma je profesionální a dělá nádherné bazény, které si určitě zamilujete i vy. Vždycky v létě jdeme s celou rodinou na zahradu a užíváme si sluníčko.

s

A když je velké vedro, vždycky se jdeme vykoupat do bazénu a je to fakt moc pěkně strávený čas s rodinou. Děti u bazénu – děti si koupání a celkově čvachtání u bazénu hodně užívají a většina z nich má ráda vodu a může to být pro ně skvělá zábava. Rozhodně ale před tím, než pustíte menší děti do bazénu, pořiďte nafukovací rukávky, aby mohly plavat ve vodě. Rukávky mají totiž tu super schopnost, že nadnášejí dítě a nemůže se utopit a tím pádem si taky může užívat zábavu ve vodě. Případně i s ostatními dětmi, které umí plavat anebo s menšími dětmi, které taky rukávky mají.

s

Občerstvení u bazénu – samozřejmě v létě je pěkné horko, a tak třeba přineste dětem nějaké osvěžující ovoce, jako je třeba meloun, který má nasládlou chuť a zároveň do dětí takhle dostanete i nějakou vodu, protože právě meloun jí má v sobě opravdu hodně.

Odpočinek na lehátku – pokud zrovna nemáte náladu, nemusíte přímo skákat do bazénu, ale můžete se jenom opalovat na lehátku u bazénu na sluníčku. I tak je to příjemný odpočinek a samozřejmě si u toho můžete třeba i číst nějakou knížku, nebo poslouchat vaši oblíbenou hudbu.

Já ale vždycky nejraději skáču do bazénu, když je šílené vedro a strašně moc mě voda v bazénu dokáže osvěžit. A taky i plavu, i když jsem dříve plavání nesnášela. Teď už je to ale jiné, a dokonce mi zmizely i bolesti zad. A tady vidíte, že bazén vás nejen zabaví v horkých letních měsících, ale plavání vás dokáže zbavit i bolesti.