Moderní byty


Také jste nÄ›kdy pÅ™emýšleli nad tím, že byste si vzali hypotéku na byt a nebo hypotéku na dům? A proÄ zrovna na byt a nebo na dům? Protože v poslední dobÄ› se také setkávám s takovými názory, že lidé se vůbec nechtÄ›jí zadlužovat, a tak radÄ›ji vyhledávají takové vÄ›ci, jako je například nájem a podobnÄ› a nebo například také sdílené bydlení. Já jsem se dozvÄ›dÄ›la, že opravdu mnoho lidí pod pÄ›tatÅ™icet let spíše využívají sdílené bydlení anebo maximálnÄ› nájmy, než tÅ™eba například hypotéky. Ale abych se pÅ™iznala, tak já jsem sama vždycky snad už od sedmnácti let snila o tom, že si tÅ™eba jednoho dne vezmu hypotéku a pořídím si nÄ›jaký krásný byt, opravdu jsem nesnila o velikém domÄ› a nebo o velkém bytÄ›, ale staÄil mi nÄ›jaký menší byt o velikosti tÅ™i plus jedna a klidnÄ› i menší místnosti.

Bytů je opravdu mnoho.

Já jsem taková nenároÄná, protože navíc stejnÄ› já nejradÄ›ji cestuji, a tak kdybych mÄ›la veliký dům a nebo veliký byt, tak by to pro mÄ› bylo velice nepraktické a zbyteÄnÄ› bych potom platila veliké náklady za elektÅ™inu a další výdaje. Proto jsem si Å™ekla, že když už chci mít nÄ›co vlastního, tak si pořídím byt. Nakonec to dopadlo tak, že jsem si naÅ¡la opravdu krásný byt v centru mÄ›sta v BrnÄ› o velikosti dva plus jedna a jsem maximálnÄ› spokojená.

Byty jsou krásné.

Navíc k tomu ještě studuji dálkově a chodím do různých jazykových kurzů a moc cestuji. Jsem ráda, že jsem si našla tento byt. A myslím si, že jsem si tento svůj byt také pěkně zařídila. Měla jsem k dispozici také bytového architekta a designéra. Sice jsem se docela protáhla v penězích a sáhla jsem si hluboko do kapsy, ale jsem opravdu nadšená, protože mám doma něco originálního a můj byt je opravdu hodně moderní. Nemám ráda zastaralé věci a jsem ráda, že také mám doma něco, co nemá jenom tak někdo, originalitu mám ráda. Myslím si, že každý chce mít vždycky něco, co bude mít jenom on.