Balení věcí do kufru je zábava


Pokud rádi cestujete jako já, jistě jste už procestovali hodně zemí. Mezi mé nejoblíbenější země, které jsem navštívila, patří například Německo, Slovensko, Bulharsko a dále. V Bulharsku jsem byla se svým dědou a babičkou dvakrát, jednou mi bylo cca osm let, podruhé šest let. Byla to zábava. Bulharsko mě naprosto uchvátilo svou atmosférou. Moře bylo nádherné a čisté a já jsem se tu cítila opravdu dobře. Na Slovensku jsem navštívila termály v Dunajské Stredě. Celkem to bylo asi třikrát, nebo čtyřikrát, naposledy jsem tady byla před měsícem.

s

No a Německo jsem procestovala hodně a poznala jsem plno nových míst. A když cestujete, víte, co si sbalit do kufru blog.luxbryle.cz s sebou? Já jsem si vždycky sbalila ty nejdůležitější věci. Mezi ně patří na prvním místě oblečení (hlavně letní, protože na dovolené v Bulharsku jsme jeli vždycky v létě), ale sbalila jsem si s sebou pár zimních kousků pro případ, že by pršelo, nebo by byla zima a my bychom někam šli. Dále jsem si s sebou sbalila žehličku na vlasy, hygienické potřeby, a ještě pokud bych teď jela, tak bych sbalila i oblečení své dcery, nějaké jídlo na cestu. Jídlo na cestu jsem vždycky udělala dopředu, většinou když někam jedu, nebo cestuji, dělám řízky s bramborovou kaší.

s

Nebo nějaké zeleninové saláty. Pokud milujete cestování jako já, určitě si budete balit věci do kufru pravidelně. V létě si ještě nezapomeňte s sebou vzít sluneční brýle, protože někomu z toho svítícího sluníčka slzí oči (to je zrovna můj případ). Nesnáším, když mi do očí svítí sluníčko, a proto si vždycky s sebou sluneční brýle beru, abych potom nebyla mrzutá. Pokud se chystáte někam do zahraničí, určitě si předtím nezapomeňte vyřídit i cestovní pojištění, které je důležité, když někam jedete. Hradí vám zdravotní péči, kdyby se vám nedejbože něco stalo v zahraničí.