Ideální místo nejen pro dovolenou


Podle průzkumů cestovních kanceláří spousta lidí vyhledává dovolené bez dopravy, protože chtějí na vysněné místo dojet po vlastní ose autem. Být na dovolené autem má řadu výhod – kdykoliv se dostanete kamkoliv potřebujete. Nemusíte složitě hledat pronájem auta, ani nemusíte být odkázáni na hromadnou dopravu, která často nejezdí jak by člověk zrovna potřeboval. Navíc si sbalíte všechno do kufru a nemusíte si hlídat množství kufrů a zavazadel. Odjet i přijet můžete kdykoliv a to je to proč tolik lidí na dovolenou jezdí do Chorvatska – je totiž blízko.

pláž chorvatsko

Na Jadran jezdily generace lidí a mnoho rodin sem jezdí i dnes. Když se zeptáte Čechů kam vyráží k moři, nejčastější odpověď bude právě tato země. A to i přesto, že si dnes můžeme vyjet prakticky kamkoliv. Chorvatsko prostě stále táhne. Nejen díky blízkosti od České republiky, ale i díky krásné přírodě, mnoha kulturním památkám, skvělé kuchyni i poměrně nízkým cenám. Jestli se chystáte příští rok do Chorvatska, už můžete přemýšlet nad tím, kam se vydáte.

pláž moře

My zde bydlíme už více než 20 let. Založili jsme tu realitní kancelář, která se zabývá prodejem apartmánů. Chorvatsko a přilehlé ostrovy známe jako svoje boty, a tak vám kromě výběru apartmánu k pronájmu či prodeji můžeme doporučit i spoustu krásných míst, která vám učarují. Mezi místa která rádi navštěvujeme patří BILO – naše nejoblíbenější procházka https://www.najadranu.cz/portfolio/prochazka-bilo/ vede celou pláží, kde nenachází spousta mušlí vyplavených mořem. Na pláži najdete nádherné květiny a je tu celkem klid, takže si zde můžete užít nádherné západy i východy slunce. Jestli sem jezdíte pravidelně, možná byste ocenili možnost mít tu svoje vlastní ubytování. Vyberte si z naší nabídky apartmán v nově postaveném apartmánovém domě. Po dobu vaší nepřítomnosti ho můžete pronajímat, což vám vytvoří velmi příjemní pasivní příjem.