Skleník přesně na míru


Z naší bohaté nabídky si můžete vybrat celou řadu skleníků, které vám přinesou jen užitek. Možná jste si všimli, že na zahradách začínají převládat skleníky, které mají polykarbonátové výplně. Není to nijak podřadný materiál, naopak se jedná o moderní technologii, která začíná převládat nad skleněnou verzí skleníků. Možná je to i z důvodu toho, že sestavení je mnohem jednodušší a to díky hmotnosti výplní. Nicméně kdo samozřejmě vsadí na klasiku, tak rozhodně nepochybí. Skleněné verze budou mít stále svůj obdiv.

velký skleník

Důležité je, že obě dvě verze jsou u nás k dispozici a můžete si tak sestavit svůj vlastní skleník přímo na míru, podle potřeby. Možná se nemůžete rozhodnout ohledně velikosti, poté není problém si pořídit menší verzi, a pokud zjistíte, že by se vám hodil o něco větší, tak máme pro vás další výhodnou nabídku. Všechny naše skleníky si totiž můžete bez problémů prodloužit, vždy po 0,5 metru až do výsledné délky, která vám bude vyhovovat.

Polykarbonátový skleník

Zahradní skleník, který je z polykarbonátu, je v současné době velmi žádaný. Můžete si opět vybrat z mnoha různých nabídek a není problém se domluvit i na další jiné úpravě. Určitě se nemusíte bát o jeho stabilitu, jelikož základem je kvalitní a bytelná konstrukce.

skleník ze skla

Skleník polykarbonátový skleniky.eu vyniká svojí pozinkovanou konstrukcí, kterou si lze zvolit i ve vlastních barvách. Polykarbonátové výplně se rozhodně nezasklívají, nebudete potřebovat žádný tmel a trvanlivost výplní jistí boční výztuhy tloušťky 6 mm. Skleník se velmi snadno udržuje v čistotě a jeho předností je ještě UV filtr, který zajišťuje pro rostlinky příjemné teplé prostředí pro jejich růst a dozrávání plodů. Polykarbonátové skleníky si můžete postavit volně do prostoru, nebo zvolit tak přístavbu ke zdi domu či garáže. I v tomto případě se můžete těšit na doplňky, které vám usnadní užívání skleníku a práci v něm.