Spalujte tuky přírodní cestou!


Při hubnutí je našim cílem spalovat tuky. Bohužel, neexistuje žádná pilulka, kterou bychom spolkli, a rázem bychom měli dokonalé tělo. Nicméně, existuje několik přírodních cest, jak podpořit naše spalování tuků. Pokud budete níže uvedené přírodní spalovače tuku konzumovat, neznamená to, že se vám tím bude spalovat tuk jen tak. Potřebujete samozřejmě vyváženou stravu a dostatek pohybové aktivity. Nicméně potraviny, které podporují spalování tuku, vám pomůžou tento proces urychlit.

Kofein

Většina z nás si bez kofeinu nedovede život představit. Najdeme ho v tolika věcech. Káva, černý čaj, zelený čaj, energetické nápoje, kolové nápoje, dokonce se prodává i čistý kofein v tabletkách. Kofein nám mimo toho, že potlačuje symptomy únavy, pomáhá se spalováním tuku. Zejména účinný je, pokud ho konzumujete před tím, než jdete na pohybovou aktivitu.

káva

Pampelišky

Nevěříte? Ale je to tak! Extrakty z kořene z pampelišky, kterou vídáte každé jaro a léto všude kolem nás, je přírodním spalovačem tuku. Kromě toho má spoustu léčebných vlastností, mimo jiné funguje i jako přírodní diuretikum, což je také vítaným účinkem, pokud jde o hubnutí.

Malinové ketony

Malinové ketony se získávají z malin a jsou to látky, které si tělo samo vytváří při procesu rozkládání tuků na energii. Pokud je budete užívat, bude se vaše svalová tkáň šetřit a zároveň povzbudí vaše tělo, aby využívalo váš tělesný tuk jako energii. Malinové ketony se dají pořídit v tabletkách, jako doplněk stravy.

maliny

Konjak

Konjak je tradiční asijská potravina, která se postupně dostává i k nám. Obsahuje důležitou rozpustnou vlákninu, které se nazývá glukomannan. Ten poté, co ho zkonzumujete, do sebe nasaje vodu, a tím vám zaplní žaludek. Zpomaluje proces trávení potravin a dodává vám pocit plnosti. Nebudete mít tedy tak brzy hlad a bude pro vás lehčí udržet si kalorický deficit.