Vylepšené koupání


Jistě to všichni znáte. Tedy myslím to, kdo bazén již máte. Není to super si večer po koupání zkontrolovat vše kolem vody a případně ji upravit? Například sesbírat pár nečistot na hladině, kterými nás zásobují okolní stromy a rostliny. Nebo vodu měřit a upravit její pH, popřípadě také trochu chemie, pokud ji používáte. To všechno nám zajistí, že voda bude čistá jako křišťál a také hygienicky nezávadná.

To jsou samozřejmě takové povinné věci. Pokud je neuděláme, svět se nezboří, ale může dojít k tomu, že voda nebude ke kopání příliš vhodná. Týden nebo dva bez zapnutého filtru vodu znehodnotí tak, že bude stát hodně úsilí tuto chybu odčinit.

velký bazén

Komfort koupání se dá pak samozřejmě ještě zvýšit dalšími věcmi. Různými doplňky, jako třeba teploměrem či něčím jiným. Co o hodně procent zvýší kvalitu vody je například mořská sůl. Jistě všichni víme, že kožní lékaři doporučují některým pacientům koupání v moři, kde je vysoký obsah soli. Zde se jim upraví pokožka, či se mohou vyřešit jiné problémy. Proto je mořská sůl do bazénu většinou lékařů, ale i dalších lidí hodně doporučována.

čistá voda

Pokud tedy pomineme zdravotní přínos, musíme zde také zmínit, že tato věcička dokáže zahubit nějaké ty bakterie. Samozřejmě, že ne všechny, ale jen určitou část. S těmi dalšími zatočí chlor, nebo nějaká jiná chemická věc.

Pokud sůl do bazénu použijete, nemusíte se obávat nějakých problémů, které by z toho mohly vzniknout, ale přesto by bylo dobré se poptat v rodině, zda to nebude bez obtíží. Je sice fakt, že nebyly nějaké problémy zaznamenány, ale může se stát, že citlivý jedinec s problematickou pokožkou by pak mohl nějaký ten flíček mít. Pokud jste se tedy již rozhodli si sůl pořídit, dobře činíte. Můžete si ji také ihned objednat stačí jen klik na link zde v článku a jste rázem v prodejně, kde můžete vlastně objednat cokoli co potřebujete.