Sprcha na zahradě.


Je potřeba mít na zahradě vedle bazénu sprchu? Opravdu jí lidé využívají nebo je to jen módní trend a slouží spíše k okrase. Každý má na tuhle otázku jinou odpověď. Vždyť to znáte sto lidí sto odpovědí a málokterá se vám bude shodovat. Většinou když si necháte na své zahradě udělat luxusní bazén za desítky až stovky tisíc korun, přemýšlíte i nad tím, aby se do bazénu zbytečně nenosili nečistoty nebo vás financování bazénu, tak vzalo, že na nějakou sprchu jste ani nepřemýšleli. Což je opravdu škoda. Když už bylo nutné natáhnout hadice, které vedou vodu k bazénu, mohli jste si nechat udělat i přívod k venkovní spíše. Která může být skvělým pomocníkem nejen při vstupu do bazénu, ale i k jiným věcem.

solární sprcha

Většina lidí když už něco na své zahradě tvoří, tak se snaží myslet na všechno a i taková sprcha se rozhodně bude hodit, když si chcete vážit svého bazénu a udržovat ho. Nemusíte ani mít přívod teplé vody do sprchy o vše se vám postará solární sprcha, která vodu krásně ohřeje pomocí slunečních paprsků, které dopadají na solární panel. Ten paprsky přeměňuje na energii, která vodu ohřívá. Budete tak mít jistotu, že se můžete osprchovat i v nočních hodinách a voda bude stále příjemná a ohřátá z denního sluníčka.

solární sprcha

Venkovní sprcha vám může přijít vhod i při běžném oplachování věcí, aniž byste museli projít celým domem do koupelny. Může sloužit jak ke sprchování, tak k umytí bot, zahradního nářadí, vypláchnutí odpadkového koše a spoustě dalších věcí, které nechcete tahat do domu. Mít takovou sprchu v letních dnech je splněný sen. Přemýšlejte, do předu, když děláte bazén, nechte si udělat i venkovní, solární sprchu. Uvidíte, že budete nesmírně spokojeni. Když si necháte udělat jen bazén, budete nosit spoustu nečistot do bazénu. Například čerstvě posekanou trávu, nečistoty na kůži nebo i samotný pot. Kdo se v létě nepotí.