V čem se chcete vdát?


Je jen velice málo žen, které netouží po svatbě. Jakmile se muž vysloví a poklekne s prstenem, roztaje snad každá. Žádostí o ruku začíná kolotoč vyřizování a hledání těch pravých věcí, které chcete mít na své svatbě. Jednou ze základních věcí jsou pro nevěstu svatební šaty. Díky nim nevěsta vypadá krásně a jedinečně. Každá nevěsta chce šaty, které jí dokonale padnou, a které jí budou opravdu slušet. Každé ženě ovšem nesednou všechny šaty, a tak je potřeba hledat a hledat. V moři svatebních šatů je navíc docela dobře možné, že vás hned tak nějaké šaty nezaujmou. Všechno jde ale řešit.

krátké šaty

Už jste se byla podívat na šaty ale žádné se vám nelíbily? Je to celkem běžný jev. Málokterá nevěsta si vybere svoje šaty na první pohled. Šaty vypadají jinak na ramínku a jinak oblečené. Proto když se vám nějaké šaty budou líbit je potřeba si je vyzkoušet. Možná vám nesedne střih, a možná se vám nakonec budou líbit ani na vás. Vypadala vaše sestra skvěle v šatech ve stylu mořské panny? Vám sedět nemusí. Proto se odprosťte od šatů jiných zvěst ve vašem okolí.

Máte styl svatby?
Některé nevěsty chtějí mít svazu v určitém stylu. V poslední době frčí retro, ke kterému se hodí krátké svatební šaty. Ideální délka je lehce nad kolena nebo ke kolenům. Pokud vás láká netradiční svatba, mohla by toto být cesta právě pro vás.

svatební šaty

V našem salonu najdete spoustu šatů, které si můžete koupit nebo vypůjčit. Pro lepší představu o aktuální nabídce si můžete prohlédnout katalog společenských, plesových i svatebních šatů, který najdete na našem webu. Pokud vás něco zaujme, vydejte se k nám, a můžete si vyzkoušet šaty rovnou i s doplňky.
Žádné šaty vás nezaujaly a svatba je ještě daleko? Můžeme vám navrhnout šaty přesně pro vás. Počítejte ale s tím že zhotovení šatů na míru zabere nějaký čas, a proto je potřeba šaty řešit co nejdříve.