Čím zabavit hosty?


Chystáte si svatbu a přemýšlíte co všechno na ni budete muset zařídit? Pokud toužíte po nezapomenutelné svatbě, je dobré si prohlédnout fotografie jiných svateb, kde se můžete inspirovat nejenom co se týče výzdoby nebo občerstvení, ale i zábavy. Zajistit dostatek programu aby se na svatbě nikdo nenudil není snadné, protože na svatbě pravidla bývá různé věkové složení hostů. Je těžké zabavit děti i dospělé, a proto se část lidí snaží vymyslet pro každého něco.

karetní trik

V dnešní době se dokonce dají připravit svatby na klíč, kdy si najmete agentur, která vám na svatbu připraví všechno – od výzdoby místa až po zábavu. Díky tomu vám opadne stres se zařizováním svatby, protože může být velice zdlouhavé řešit s dodavateli termíny a dodání všeho možného.

Pokud si ale chcete svatbu zařídit sami, musíte začít včas. O svatební věci je veliký zájem a pomalu se začínají plnit termíny na letošní hlavní svatební sezonu, která je od květina do června. Právě v této době se koná naprostá většina svateb, takže pokud máte zájem třeba o vystoupení nějaká kapely nebo o floristy, je nutné si s nimi dohodnout termín už teď. A co ten program?

ženich a nevěsta

Skvělou volbou je kouzelník na svatbu vaskouzelnik, který dokáže vytvořit program pro široké publikum i pro menší skupinky hostů. Svatba se může jevit jako nudná pokud se musí hosté bavit sami. Proto je dobré vymyslet například nějakou soutěž či kvíz pro hosty, aby se nenudili. Většina svateb totiž probíhá od odpoledne do noci a po tolik hodin je těžké udržet zábavu v proudu. Moje vystoupení jsou koncipovaná tak že mám program pro děti, pro dospělé i pro smíšené skupiny. Dokážu pobavit velké skupiny lidí i ty menší skupinky.

I má vystoupení jsou velmi žádaná a termíny mám plné i několik měsíců dopředu. Proto je potřeba si i moje vystoupení včas zarezervovat. Využijte této možnosti a zařiďte na svou svatbu jedinečné vystoupení.