Proč si pořídit vestavěnou skříň do předsíně


Také máte ve vaší ložnici šatní skříně a rádi byste se jich zbavili, protože jsou již staré a poškozené, a chtěli byste je nahradit jednou celistvou stěnou v podobě vestavěné skříně sten-skrine.cz na míru? Proč ne, toto řešení již uplatnila řada lidí před vámi, ovšem máme pro vás tip na lepší řešení, a sice umístit vestavbu nikoli do ložnice, nýbrž do předsíně.

krásná ložnice

Vytvořte si z ložnice prostor pro lásku

Jak mohou dva dospělí lidé nejlépe vyjádřit svou vzájemnou náklonnost a lásku? Na tuto otázku vás zřejmě napadne jediné – milování v posteli. Velmi však záleží na tom, kde bude postel umístěná, v jakém prostředí, a také čím bude obklopená. Jestliže si z vaší ložnice vytvoříte sklad, budete se tu také jako ve skladu cítit – obklopeni mnoha věcmi, které kradou obytný prostor a odsávají z vaší aury energii. Ponechte ložnici zcela volnou, dostatečně větrejte a dopřejte si tu jen několik krásných vzrostlých pokojových rostlin – a nic jiného. Žádné obrazy, a už vůbec ne televizi nebo počítač.

rozestlaná postel

Do ložnice nepatří ani šatní skříně, ty by měly být někde jinde, nejlépe v předsíni, kde nikomu nepřekáží, a i když tu zúží průchod, nikdy se tu nebudete zdržovat delší dobu, a už vůbec tu nikdo nebude přespávat.

Vestavěnou skříň si v předsíni vybírejte u renomovaných firem, aby šlo o výrobek spolehlivý a praktický. A velkou pozornost věnujte také výběru vzhledu posuvných dveří, zejména jejich barvě, protože příliš ponuré a tmavé odstíny předsíň opticky zmenší a mohli byste se tu cítit příliš sevření.

Do vestaveb na míru můžete kromě oblečení a obuvi umístit i úklidové prostředky, sportovní potřeby, krmiva a steliva pro domácí mazlíčky, substráty a květináče pro pokojové rostliny, hračky a sezonní oděvy. Ovšem tou hlavní výhodou je fakt, že máte vše na jednom místě, a nemusíte pobíhat sem a tam, když hledáte nějaký uložený předmět.