Vysoké lodičky vyzujte až v posteli


Když spatří heterosexuální muž na ulici dívku s krásnýma dlouhýma nohama, ve vysokých lodičkách na podpatcích, obvykle mu začne pracovat jeho vnitřní fantazie na plné obrátky a představí si, jaké by to bylo mít ji ve své blízkosti. Je to docela přirozené, i když je většina takových jedinců již zadaná, na jedné straně totiž pracuje morálka, a na druhé přirozená touha po sexuálním dobrodružství. Tímto vás nenabádáme k nevěře, protože ta nikam nevede a podvod vyústí zas jen v podvod, faleš a klam. Snažte se naopak udržet vztah s milující dívkou tak, aby fungoval na všem přirozeném, a tím je duchovní přitažlivost (síla osobnosti) v souladu s tou tělesnou. Dejte zkrátka dívce šanci, aby vás také dráždila svým tělem a využila k tomu všechny dostupné (pozitivní) prostředky.

dámská obuv

Jednou z významných tělesných předností mnoha dívek a žen jsou jejich nohy. Když se řekne ženské nohy, mnozí si představí fetišistu, úchylného zoufalce, ale to je hluboký omyl, protože pokud se vám líbí jakékoli části těla včetně nohou, a zároveň svou partnerku milujete, je to zcela přirozené a správné. Za ženskýma nohama se ohlédne takřka každý muž a přiznejme si, že umí být velice svůdné.

dámská lodička

Hezky tvarovaná stehna a lýtka dovedou vzrušit již na dálku, ale co teprve dělá nohy tím pravým afrodiziakem, jsou chodidla. Jejich fantastické tvary, narůžovělá barva na ploskách, souměrné ustupující prsty a zejména hluboká klenba a mnohdy i podmanivá vůně ženského potu jsou tím, co podvědomě působí na naši mysl jako něco božského.

Božské tvary chodidel jsou ještě více zdůrazněny vhodnou obuví, zejména na podpatku, čímž se více odhalí hluboké vyklenutí, a zvýrazní kontury kotníku. Toto je jeden z důvodů, proč také mnoho mužů preferuje, když mohou své vyvolené vyzouvat vysoké lodičky či sandály na podpatku až přímo v posteli.